Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Przygotowania do przeprowadzaki

Utworzono dnia 24.07.2020

Jak powszechnie już wiadomo z końcem sierpnia lub na poczatku września biblioteka musi opuścić pomieszczenia w obecnej lokalizacji i przenieść się do budynku po starej gminie. Przeprowadzka zależy od ukończenia remontu dachu i elewacji budynku "starej gminy" oraz odnowienia pomieszczeń wewnątrz. Obecny lokal będzie użytkowany przez klasy młodsze szkoły podstawowej, a biblioteka w nowym miejscu zyska większy metraż i wreszcie będzie w centrum Wiżajn. 

Dlatego kierujemy wielką prośbę do naszych czytelników. Prosimy o przyjście do nas i wzięcie większej ilości książek niż zazwyczaj, by odciążyć nas od pracochłonnego pakowania ich. Zyski będą obopólne. Będziecie mieli sporo fajnych książek do przeczytania lub przeglądnięcia, a my o wiele mniej pakowania. Nie będą też przychodziły powiadomienia o zwrotach, aż do momentu urządzenia się w nowych warunkach.

Będzie to już czwarta biblioteczna przeprowadzka, więc wiemy, że to wielkie zamieszanie i trzeba ogromnej staranności, żeby nie zniszczyć książek, materiałów, regałów i mebli, sprzętu komputerowego. Potrzeba dobrej logistyki i pomocy wielu osób. Prosimy o wyrozumienie, cierpliwość i prosimy jeszcze raz o zabranie dużej ilości książek do domu.

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 17

W poprzednim tygodniu: 53

W tym miesiącu: 128

W poprzednim miesiącu: 192

Wszystkich: 3285